Ogłoszenia parafialne - 7.12.2014

Opublikowano: 07.12.2014
  1. Dzisiaj wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Roraty – Msze św. odprawiane w Adwencie ku czci Matki Bożej. W tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o g. 18.00 – zapraszam dzieci. We wtorek i czwartek o godz. 8.30 – zapraszam starszych:  emerytów, rencistów, seniorów.
  3. Jutro w poniedziałek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – zapraszam na Msze św. o godz. 8.30 i 18.00 na tej Mszy św. dzieci z klasy III mają poświęcenie medalików.
    Od godz. 12.00 – 13.00 będzie otwarty kościół – Godzina łaski.
    W poniedziałek wyjątkowo Biuro Parafialne będzie czynne od godz. 16.30 – 17.20. Po wieczornej Mszy św. będzie nieczynne.
  4. We wtorek o godz. 16.30 – spotkanie świąteczne Parafialnego Zespołu Ogrodniczo-Porządkowego i tych, którzy się opiekują figurami i krzyżami.
  5. W środę po Roratach spotkanie młodzieży z kl. I i II gimnazjum w ramach przygotowana do bierzmowania. Młodzież ta uczestniczy w Roratach.
  6. W czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie młodzieży z kl. III i I LO w ramach przygotowania do bierzmowania.
  7. W sobotę o godz. 11.00 – zbiórka ministrantów. O godz. 11.45 – katecheza dla dzieci z klasy III w Domu Parafialnym.
  8. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas – świeca na stół wigilijny – mała ofiara 6 zł, duża ofiara 12 zł. Można też będzie otrzymać Opłatki wigilijne. Bóg zapłać za złożone ofiary z tej okazji.
  9. Dziękuję za ofiarowane dary w ubiegłą niedzielę „Kilogram dla bezdomnych i potrzebujących”. Dary zostały przekazane do stołówki prowadzonej przez Siostry Urszulanki przy ul.Taczaka i do Jadłodajni Caritas prowadzonej przez Siostry Elżbietanki przy ul. Łąkowej a także dla potrzebujących w naszej parafii.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie. Można nabyć małe Kalendarzyki – 5 zł.