Ogłoszenia parafialne - 30.11.2014

Opublikowano: 29.11.2014
  1. Kilogram dla bezdomnych i potrzebujących pomocy. Dzisiaj tak jak w latach ubiegłych w Domu Parafialnym od godz. 9.00 – 13.30 przyjmujemy dary: mąkę, kaszę, makaron, cukier, ryż, olej, herbatę, konserwy. Zebrane dary zostaną przekazane do jadłodajni Caritas i dla potrzebujących w naszej parafii.
  2. Od jutra Roraty– Msze św. odprawiane w Adwencie ku czci Matki Bożej. W tym tygodniu w poniedziałek i środę o godz. 18.00, w piątek 16.30 – zapraszam dzieci. We wtorek, czwartek i I sobotę miesiąca 8.30 – zapraszam starszych – emerytów, rencistów, seniorów.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą św. Dzieci w piątek od godz. 15.00 – 16.30. O 16.30 – Roraty a po nich adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Po wieczornej Mszy św. zebranie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Domu Parafialnym. Tego dnia od godz. 8.45 odwiedzę chorych i starszych z Komunią Świętą.
  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  5. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzali świece na stół wigilijny – Wigilijne Dzieło Pomocy Caritas. Można też będzie otrzymać Opłatki.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie, na nasze Seminarium zebraliśmy 1600zł.