Ogłoszenia parafialne - 23.11.2014

Opublikowano: 23.11.2014
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odprawianej Za Parafian nabożeństwo do NSPJ i akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie w/w aktu można zyskać odpust zupełny.
  2. Biuro Parafialne będzie nieczynne we wtorek przed południem. Będzie czynne dodatkowo w poniedziałek od godz. 16.45 – 17.20.
  3. W przyszłą niedzielę tak jak w latach ubiegłych – Kilogram dla bezdomnych i potrzebujących pomocy. W Domu Parafialnym będziemy przyjmowali dary: mąkę, kaszę, makaron, cukier, ryż, olej, herbatę, konserwy. Zebrane dary zostaną przekazane do jadłodajni Caritas i dla potrzebujących w naszej parafii.
  4. W ostatnim czasie jest niszczone obejście przy krzyżu przy ul. Darzyńskiej, natomiast są kradzione znicze i wkłady przy figurze Matki Bożej przy ul. Folwarcznej i przy kościele.
  5. Komunikat Policji - ostrzeżenie przed osobami podającymi się za urzędników, funkcjonariuszy państwowych lub członków rodziny.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie i za dzisiejsze ofiary na nasze Seminarium.

W ostatnim tygodniu zmarli nasi Parafianie: śp. Jadwiga Pałycha, l.55, z ul. Żelaznej 14, której pogrzeb odbył się w czwartek na Junikowie i śp. Zbigniew Konieczka, l. 62, z ul. Darzyborskiej 15B, którego pogrzeb odbędzie się w środę o g.10.40 na Junikowie.
Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Ojcze nasz...
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...