Ogłoszenia parafialne - 16.11.2014

Opublikowano: 16.11.2014
  1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby organizacyjne ŚDM w Krakowie.
  2. Dziękuję za udział we Mszy św. 11 listopada i modlitwę za Ojczyznę, dziękuję za każdą wywieszoną flagę narodową. Dziękuję za udział adoracji 13 listopada niech Jezus Eucharystyczny błogosławi.
  3. W środę o godz. 18.45 w Domu Parafialnym zapraszam młodzież z kl. I i II gim. – przygotowanie do bierzmowania.
  4. W czwartek o godz. 18.00  w kościele Pana Jezusa przy ul. Żydowskiej dokonam poświęcenia odnowionej dolnej kaplicy jako były rektor tego kościola.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.40 – zbiórka ministrantów i kandydatów do grona ministrantów.
  6. W poniedziałek 17 listopada wspominamy św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę;
    we wtorek 18.11. bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę w 100 rocznicę jej męczeńskiej śmierci, patronkę Ruchu Czystych Serc;
    w środę 19.11. bł. Salomeę, zakonnicę;
    w czwartek 20.11. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
    w piątek 21.11. Ofiarowanie NMP;
    w sobotę 22.11. św. Cecylię, dziewicę i męczennicę, patronkę śpiewu i muzyki kościelnej.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy św. o godz. 12.00 odprawianej za Parafian nabożeństwo do NSPJ i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi, za pobożne i publiczne zmówienie ww. aktu poświęcenia można dostąpić odpustu zupełnego.
    Tego dnia będziemy gościli kleryka z ASD w Poznaniu, który po Mszy św. będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego Seminarium.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie.