Reklama – kompleksowa obsługa serowarni

Zajmujemy się w kompleksowymi przeprowadzkami na terenie Krakowa i całej Polski. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biur oraz firm handlowych i usługowych z wielu branż. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w toku dotychczasowej działalności, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu w tym zakresie. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu, będącego w naszej dyspozycji, przetransportowaliśmy wiele nietypowych rzeczy.

Mieliśmy przyjemność pomagać sernicom i organizacjom w wielu dużych operacjach, które wymagały nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej. Nie boimy się odpowiedzialności za powierzone nam potykacze, wiemy jak uchronić je nie tylko przed zniszczeniem, ale także przez kradzieżą. Każda szafa lub komoda zanim znajdzie się na pokładzie auta, jest starannie pakowana w specjalne kartony lub opakowania z tworzywa odpornego na wstrząsy i uderzenia.

Specjalizujemy się w przeprowadzkach biur, instytucji, organizacji społecznych oraz zakładów pracy. Przedsiębiorstwa nieustannie się rozwijają, zmieniają siedziby lub otwierają nowe oddziały, każda taka operacja wymaga przewiezienia całego wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, które chciałyby proces transportu maksymalnie skrócić, aby nie przerywać swojej działalności, wprowadziliśmy usługę, której priorytetem jest oszczędność czasu.

Przy jej wykonywaniu zwiększamy ekipę i wykorzystujemy w całej operacji kilka aut. Dzięki temu szybko i sprawnie, możemy przewieźć dużą ilość sprzętu na dowolną odległość. Ponadto, pojazdy są przystosowane do bezpiecznego przemieszczania urządzeń elektronicznych, takich jak faksy, kserokopiarki czy komputery.

Naszą pracę charakteryzuje elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Potrafimy się zawsze dostosować do różnorodnych i specyficznych oczekiwań naszych kontrahentów.