Zwycięskie prace

Opublikowano: 28.05.2016

W obecnej edycji akcji ,,Przystanek jak malowany - 1050 lat historii Państwa Polskiego" udział zgłosiło 20 placówek, a zakwalifikowało się 16.

Zgłoszono 43 projekty. Oddano łącznie 2043 głosy ważne. Autorów wszystkich prac poznamy na Uroczystej Gali w dniu 31.05.2016 o godz. 12:00 w Sali Białej Urzędu Miasta.

Malowanie zaplanowano na 04.06.2016 godz. 9:00. Pełna lista projektów oraz wyników na miastopoznaj.pl.

Zwycięskie projekty (trzy najlepsze zdaniem internautów):

  • I miejsce: projekt nr 42 - Tatiana Białas - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 - 271 głosów:
  • II miejsce: projekt nr 19 - Jan Rusinek, Maciej Rogowski - Zespół Szkół nr 2 - 253 głosy:
  • III miejsce: projekt nr 25 - Adrian Wolny, Borys Dawidowski, Dominik Patyna, Mateusz Szopa - Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne - Świetlica Środowiskowa ul. Borówki 1 - 165 głosów:


Poniżej lista przystanków, które zostaną odnowione wraz z nazwami placówek i numerami projektów.

A1 (osiedle Lecha) - projekt nr 23 - Natalia Lembicz, Zosia Brzezińska, Agata i Monika Barbachowskie, Marta Michalak, Miłosz Świerczyński, Aleksandra Kędziora, Oliwia Ziezasnowska, Damian i Adrian Maćkowscy, Zofia Konieczna, Laura Joniec, Aleksandra i Matylda Ober, Maja i Weronika Koperskie, Ania Pasteremczak, Ula Mikulska, Julia Muras, Maja Pipenborn, Julia Dużyńska, Maria Jastrzębska - Pracownia "Sztuka Mieszka" / Dom Kultury "Orle Gniazdo"

A2 (osiedle Lecha) - projekt nr 31 - Jakub Nowak - Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca, os. Lecha 37

T3 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 36 - Ola Skrzypczak - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. Józefa Tischnera, os. Czecha 59

A4 (Świętopełka) - projekt nr 5 - Natasza Piosik, Sylwia Gołda - Szkoła Podstawowa nr 87 im. Stefana Żeromskiego, ul. Leszka 42

T5 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 1 - Lilianna Dembska - Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jurija Gagarina, ul. Szpaków 1

T6 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 21 - Alicja Jaszczuk, Piotr Pawłowski, Przemysław Brzostowski - Stowarzyszenie "Monar Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu", ul. Borówki - Darzybór

T7 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 13 - Marianna Kuśnierek, Joanna Smektała - Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, ul. Piwna 1

T8 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 25 - Adrian Wolny, Borys Dawidowski, Dominik Patyna, Mateusz Szopa - Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne przy ul. Borówki

T9 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 8 - Przemysław Kaczkowski - Zakład Poprawczy w Poznaniu, ul. Wagrowska 1

T10 (węzeł Kórnicka) - projekt nr 26 - Sandra Janicka, Oliwia Osowska, Natalia Pyk, Tomasz Urbaniak - Fundacja ReStart

A11 (Cieszyńska) - projekt nr 38 - Oskar Świtała - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Jesionowa 14

A12 (Śmiełowska) - projekt nr 17 - Weronika Sternalska - Gimnazjum nr 50 im. Lotnictwa Polskiego, ul. Ściegiennego 10

A13 (Leśnowolska) - projekt nr 19 - Jan Rusinek, Maciej Rogowski - Zespół Szkół nr 2 im. Adama i Tytusa Działyńskich, ul. Hangarowa 14

A14 (Bergera) - projekt nr 11 - Patrycja Tarka, Jakub Naramski - Zespół Szkół nr 5, ul. Różana 1/3

A15 (Robocza) - projekt nr 42 - Tatiana Białas - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2, ul. Różana 1/3

A16 (Kołobrzeska) - projekt nr 32 - Iza Kaźmierczak, Monika Woźniak - Zespół Szkół nr 109, ul. Sanatoryjna 2 w Kiekrzu

Wróc do listy