Z tym przystankiem jest Afera!

Opublikowano: 11.04.2013

W minioną  sobotę tj.6 kwietnia  przedstawiciele naszej inicjatywy – licealistka Matylda Czarnecka, p. Katarzyna Czarnecka i p. Krzysztof Bartosiak gościli w Radiu Afera, które swą siedzibę ma na Piotrowie w jednym z akademików Politechniki Poznańskiej. Członkowie „Przystanku Folwarczna” zostali ponownie dokładnie przepytani z historii naszych działań i potrzeby wyremontowania ulicy Folwarcznej.

Zbieranie podpisów

Tego samego dnia zbieraliśmy podpisy w Centrum Handlowym M1, a audycja w Radiu Afera na pewno nie pozostała bez wpływu na zainteresowanie 350 klientów nie tylko zakupami, ale także komunikacyjnych problemem mieszkańców pobliskich osiedli. Za zaangażowanie dziękujemy ponownie Dyrekcji M1 oraz Stowarzyszeniu „Lepsze Rataje”, którego przedstawiciel towarzyszył nam w minioną sobotę.

Zbieranie podpisów

Mamy już ponad 6 tysięcy podpisów pod projektem uchwały. Ciągle spływają do nas listy z podpisami, dlatego nie podajemy jeszcze ostatecznej liczby poznaniaków, którzy popierają nasze działania.

Spotykamy się z sympatią mieszkańców wszystkich dzielnic Poznania oraz redaktorów poznańskich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. To pokazuje, że wspólnie można więcej i że warto włączyć się w oddolne inicjatywy obywatelskie. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy! J Wkrótce przekonamy się, co na to Rada Miasta. ;)

Wróc do listy