Z serii Przyjaźni nam Poznaniacy, przyjazne nam miejsca

Opublikowano: 25.03.2013

Jest jedno bardzo interesujące miejsce, w którym możesz poczuć się jak odkrywca nowych lądów, podróżnik, pionier szlaków. Przygoda jest tu Twoją miłością, przeznaczenie – wiarą, a kolejny dzień – nadzieją.

Takim właśnie miejscem jest „Świat  podróży ABC” – biuro podróży, które znajdziesz przy ul. Garbary 54 w Poznaniu.

Wstępując tu, każdy nowo przybyły ma możliwość zapoznania się z nie tylko szerokim wachlarzem imprez turystycznych, ale przede wszystkim wsłuchać się w przemiły i rozkoszny  dla uszu szczebiotu pani Katarzyny.

Otóż owa Pani potrafi przenieść nas w odległe krainy, gdzie możemy wylegiwać się na złocistej plaży, a z oddali dociera do nas łagodny szum oceanu. Możemy też przymknąć oczy i wyobrazić sobie, iż stoimy oto na szczycie góry, a pod linią naszych stóp po niebie przetaczają się leniwie kłębowiska białych obłoków!

Miła i ciepła atmosfera tego miejsca sprzyja takim wrażeniom. W taki stan wprowadzi nas nie tylko rzeczowa i profesjonalna obsługa, lecz również wystrój pomieszczenia. Duża wygodna kanapa, miękkie foteliki i gustowny stoliczek, na którym, pośród najnowszych katalogów, stoi wazonik z kwiatami. Tutaj można się naprawdę odprężyć!

Przebogata oferta (nie tylko wakacyjna) nie pozwala za szybko opuścić tego miejsca.

Tak więc nie omieszkajcie tam wstąpić, bo w „Świecie Podróży ABC” każdy znajdzie coś dla siebie!

My również wybraliśmy coś dla siebie. a dla naszych rajców proponujemy ofertę ,,LAST MINUTE” na… FOLWARCZNĄ!  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

To oczywiście żart. Bardzo dziękujemy Paniom ze ,,Świata podróży ABC” za przygarnięcie ,,naszego przystanku”.

Bo biuro to jest przyjazne poznaniakom!!!

Wróc do listy