Przystanek jak malowany!

Opublikowano: 21.05.2014

Drodzy!

W dniu 24.05.2014 o godzinie 9.00 rozpoczniemy finał naszej akcji w której udział brały wasze dzieci czyli - malowanie przystanków.

Apelujemy do Was rodzice o czynny udział i wsparcie nie tylko swoją obecnością, lecz również pomocną dłonią we wspólnym ukończeniu dzieła!

Niech twoja pociecha nie czuje się osamotniona - wesprzyj ją!

Razem stwórzcie dzieło którego zazdrościłby wam sam mistrz Picasso!

Pomocą i radą służyć nam będą "Wędrowni Architekci", także zaangażowani w ten projekt. Pod pędzel "pójdą" Przystanki Tramwajowe na "Węźle Kórnickim" oraz Przystanki  Autobusowe w naszym rejonie to jest: Os. Przemysława oraz Lokomotywownia, jak również jeden przystanek autobusowy "Naramowice".

Apelujemy też do pozostałych Poznaniaków o wyrozumiałość,gdyż malowanie odbywać się będzie podczas normalnego ruchu tramwajowo-autobusowego. Prosimy Was również o nie przeszkadzanie lub w jakikolwiek sposób zakłócanie w/w imprezy. Obiecujemy, że po skończonej  pracy udostępnimy ją dla wszystkich nie tylko Poznaniaków.

Wierzymy, że akcja ta uświadomi nam jak ważna jest estetyka i dbałość o nasze wspólne dobro! Pokładamy nadzieję, iż akty wandalizmu (z jaki mamy nader często to czynienia) nie zniekształcą nam prawdziwego oblicza „kwiatu młodego pokolenia”, a przystanki te staną się jej pozytywną wizytówką!

Stowarzyszenie „Przystanek Folwarczna”
Krzysztof  Bartosiak

W trakcie "eventu" prowadzimy zbiórkę publiczną z której środki przeznaczymy na wydanie Kalendarza Osiedlowego  2015.

photo description
photo description
photo description
photo description
photo description
photo description
photo description
photo description
photo description
Wróc do listy