Profil kandydata: Roch Burandt

Opublikowano: 28.02.2015

Roch Burandt

Jestem 21-letnim studentem trzeciego roku filologii polskiej na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W Antoninku mieszkam od 9 lat - przez cały ten czas biorę aktywny udział w życiu tutejszej parafii pw. Ducha Świętego.

Interesuję się problemami całego Poznania, w szczególności komunikacją miejską. Chciałbym, aby działała ona jak najlepiej i była atrakcyjna także dla mieszkańców całego naszego Osiedla.

Doceniam walory Antoninka-Zielińca-Kobylegopola jako dzielnicy położonej na obrzeżach Poznania â dużo terenów zielonych, sprzyjających relaksowi i aktywnemu wykorzystywaniu wolnego czasu. Chciałbym, aby to pozostało domeną naszego Osiedla. Będę także zabiegał o zwiększenie sieci handlowej w naszej okolicy - myślę tu głównie o możliwości powstania dyskontu spożywczego, którego wciąż brak w pobliżu.

Kandyduję do Rady Osiedla, ponieważ chciałbym, aby w jej składzie znalazły się osoby młode, energiczne i pełne zapału do działania - takie jak ja.

Jako radny będę wsłuchiwał się w Państwa postulaty i będę starał się je realizować, dlatego gorąco proszę o pójście na wybory i oddanie na mnie głosu.

Wróc do listy