Profil kandydata: Jarosław Klessa

Opublikowano: 06.02.2015

Jarosław Klessa

Mam 42 lata i od ponad 30 lat mieszkam w Antoninku.

Jestem żonaty. Mam dwójkę dorastających dzieci.

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu, a także ukończyłem studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej - informatyka. Zawodowo z sukcesami spełniam się w szkole jako nauczyciel muzyki. Wyróżniony kilkakrotnie nagrodą Prezydenta Miasta Poznania oraz medalem komisji Edukacji Narodowej. Startowałem w plebiscycie "Głosu Wielkpolskiego" na Belfra Roku.

Jak większość ludzi swój wolny czas uwielbiam spędzać z książką lub leniuchować z dziećmi na łonie przyrody. Lubię też rodzinnie jeżdżąc na rowerze czy podróżując samochodem odkrywać piękno polskich krajobrazów.

Praca społeczna nie jest mi obca. Od najmłodszych lat udzielałem się w organizowaniu różnego rodzaju festynów, zbiórek, akcji charytatywnych przy kościele i nie tylko. Kandydowałem do Rady miasta. Byłem radnym Osiedla Antoninek Dolny w latach 2004-2006 - działałem na rzecz zorganizowania placu zabaw na naszym osiedlu. Prowadziłem stronę internetową Rady.

Kandyduje do Rady osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole między innymi po to, aby poprawić osiedlową infrastrukturę, przepływ informacji, tym samym mieć wpływ nasze najbliższe otoczenie i mieć oko na rządzących, aby wydawali nasze pieniądze w sposób jasny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Chciałbym ścieżki rowerowej łączącej osiedla, następnych placów zabaw dla dzieci w innych częściach osiedla czy rewitalizacji parku w Antoninku – dla wszystkich .

Zaufaj i oddaj na mnie swój kolejny głos!

Wróc do listy