Kandydaci na radnych: nr 10-12

Opublikowano: 18.10.2014

10. Joanna Marciniak

Prowadzi biznes w branży budowlanej, mieszka na Ratajach.

Od 36 mieszkam na Ratajach. Problemy dzielnicy znam jak własną kieszeń. Jestem matką 13-letniej gimnazjalistki. Prowadzę firmę usługową w branży budowlanej i wiem jak trudno prowadzić w naszym mieście mały biznes.

Jestem właścicielką dobrze prosperującej firmy usługowej. Chcę zmieniać Poznań w rozkwitającą i tętniącą życiem metropolię z aktywnym udziałem mieszkańców. Uważam, że mieszkańcy też mają prawo do miasta.

11. Robert Waraczewski

Mam 41 lat. Poznaniak z krwi i kości. Od trzech lat mieszkam na ul. Folwarcznej.

Mam grupę inwalidzką i wiem jak ciężko żyje się w naszym mieście osobom z niepełnosprawnościami. W radzie miasta chcę aktywnie działać i likwidować te bariery.

12. Grażyna Jankowska-Knaflewska

Stowarzyszenie Przystanek Folwarczna, absolwentka UP.

Z wykształcenia jestem inżynierem technologii rolno-spożywczej. Ukończyłam Wyższa Szkołę Rolniczą w Poznaniu – obecnie Uniwersytet Przyrodniczy. Zawodowo pracowałam do 2005 r. Jestem szczęśliwą babcią, mam dwóch wnuków.

Jestem emerytką, mam dużo zapału do pracy społecznej. Byłam współzałożycielką grupy inicjatywnej mieszkańców "Przystanek Folwarczna". Obecnie czynnie działam w Stowarzyszeniu pod tą samą nazwą.

Chcę aby decyzje dotyczące mego ukochanego miasta były podejmowane z troską o mieszkańców, po poznańsku i mądrze, a nie jak dotychczas. Dlatego kandyduję do rady.

Wróc do listy